J. Hudec

19964. V lese

popis: Olej na kartonu, 52x76 cm. Signováno vpravo dole J. Hudec. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

dražba ukončena: 26.04.2018 21:23:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 26.04.2018 20:38:48 1016
700 Kč 30.03.2018 9:52:46 831