Ivo Hrubý

304004. Kytice z Mexika

popis: Olej na plátně, 80x68 cm. Signováno vpravo dole Hrubý 79. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 14.03.2020 20:02:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (10.03.2020 20:05:21) 3604