Ivan Skácel - Akt s okem

Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Ivan Sk 95. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

87399. Akt s okem
Dražba ukončena:04.12.2022 20:27:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 900 Kč