Ivan Skácel - Akt s okem

Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Ivan Sk 95. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

87399. Akt s okem
Zbývá:1 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč