I. Arsen - Dívka v kožichu

Kombinovaná technika, 60x50 cm. Signováno vlevo nahoře Arsen. I. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

I. Arsen
306293. Dívka v kožichu
Dražba ukončena:04.10.2020 20:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 25.09.2020 6:04:46 6965
500 Kč 23.09.2020 6:53:49 1599