Hudeček - Zátoka

Olej na kartonu, 42x52 cm. Signováno vlevo dole Hudeček 60. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

43659. Zátoka
Dražba ukončena:29.04.2020 19:11:32
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč