Josef Hubáček

304856. Muž s plnovousem

popis: Pastel, 56x40 cm. Signováno vlevo dole hůře čitelně Hubáček. Rám, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

dražba ukončena: 18.05.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč