Josef Hubáček - Muž s plnovousem

Pastel, 56x40 cm. Signováno vlevo dole hůře čitelně Hubáček. Rám, sklo.

Stav: Rám i papír mírně poškozeny.

Josef Hubáček
304856. Muž s plnovousem
Dražba ukončena:18.05.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč