Horák - Zasněžená vesnice

Olej na kartonu, 43x52 cm, signováno vlevo dole Horák, rám, zaskleno.

8697. Zasněžená vesnice
Dražba ukončena:29.03.2017 19:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 29.03.2017 18:45:59 2605