Hladký - Dům na kopci

Olej na kartonu, 52x64 cm. Signováno vpravo dole Hladký 93. Rámováno.

Nejdelší strana: 64 cm

Hladký
83022. Dům na kopci
Dražba ukončena:28.08.2022 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 28.08.2022 19:22:24 10842
500 Kč 24.08.2022 20:04:10 1610