Herbert Kisza - Konvolut 8 leptů

Lepty, 11x8 cm až 15x10 cm. Vše číslováno, datováno a signováno tužkou H. Kisza. Volné listy.

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 100 Kč.

73767. Konvolut 8 leptů
Dražba ukončena:17.03.2022 23:12:02
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč