Herbert Kisza - Konvolut 4 grafických listů

Lepty, od 20x25 cm do 17x23 cm. Všechny signovány tužkou. 4x rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1943

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 16 100 Kč.

62998. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:12.08.2021 20:52:37
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč