Henri de Toulouse-Lautrec - Femme sur le dos

Litografie, 22x28 cm. Nesignováno. Kolem r. 1952. Pasparta.

Henri de Toulouse-Lautrec
26736. Femme sur le dos
Dražba ukončena:17.01.2019 21:33:13
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 400 Kč