H. Bohman - Včelí úly

Olej na kartonu, 55x70 cm, signováno vpravo dole H. Bohman, rám.

Pozn.: Rám poškozen.

4769. Včelí úly
Dražba ukončena:26.05.2016 18:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 600 Kč