Georg Döbler - Bitva u Chlumu

Lept kolorovaný akvarelem, 15x22 cm. Signováno vpravo dole v tisku G. Döbler. Paspartováno.

o autorovi: 1788 – 1845
Rakouský grafik, rytec, ilustrátor.

87180. Bitva u Chlumu
Dražba ukončena:07.12.2022 20:48:26
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč