Gabriel - Chalupy v letní krajině

Olej na plátně, 54x70 cm. Signováno vpravo dole Gabriel J. Rámováno.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Přiložen kupní doklad z roku 1997 ve výši 8400 Kč.

71739. Chalupy v letní krajině
Dražba ukončena:27.01.2022 21:00:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč