František Viktor Mokrý - Skalácké domky před bouří

Olej na kartonu, 28x48 cm. Signováno vlevo dole F. V. Mokrý. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1892-1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

153786. Skalácké domky před bouří
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč