František Viktor Mokrý - Na rybách

Akvarel, 19x26 cm. Signováno vpravo dole F.V. Mokrý 1930. Pasparta.

o autorovi: 1892-1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

24332. Na rybách
Dražba ukončena:14.11.2018 20:36:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.11.2018 18:48:25 3889