František Viktor Mokrý - Kamenný stůl - Motiv z Dalmacie

Olej na kartonu, 31x41 cm. Signováno vpravo dole F. V. Mokrý. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Karton mírně vyboulen.

Nejdelší strana: 41 cm

o autorovi: 1892-1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

74515. Kamenný stůl - Motiv z Dalmacie
Dražba ukončena:31.03.2022 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč