František Viktor Mokrý - Cesta

Kombinovaná technika, 42x58 cm. Signováno vpravo dole F. V. Mokrý. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 79 cm

o autorovi: 1892-1975

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 37 000 Kč.

91171. Cesta
Dražba ukončena:05.03.2023 20:28:50
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč