Olej na plátně, 39x48 cm. Signováno vpravo dole F. R. Dragoun 1982. Rámováno.
Nejdelší strana: 56 cm
o autorovi: 1916 – 2005
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na AVU v Praze u J. Loukoty, M. Švabinského a V. Nechleby. V jeho díle převažují portréty a krajiny. Ilustroval několik knih. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách AJG v Hluboké n. Vltavou, Moravského muzea v Brně a jinde.