František Motyčka ml. - V podvečer u lesa

Olej na kratonu, 26x28 cm. Signováno vpravo dole Motyčka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1904 - 1984

300025. V podvečer u lesa
Dražba ukončena:10.08.2019 20:05:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč limit (08.08.2019 23:13:27) 1576