František Lange - Zimní cesta

Olej na kartonu, 29x40 cm. Signováno vpravo dole Fr. Lange. Rámováno.

Nejdelší strana: 45 cm

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1902. Studoval malířství u Al. Kalvody, Jar. Šafry v Plzni, v Berlíně u prof. W. Bartsche, poté na mnichovské AVU u prof. J. Dieze. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Náměty čerpal na Plzeňsku.

93485. Zimní cesta
Dražba ukončena:09.04.2023 21:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 09.04.2023 20:58:56 12147
500 Kč 03.04.2023 17:42:37 6394