František Lange - U rybníka

Olej na kartonu, 40x50 cm, signováno vpravo dole Fr. Lange, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1902. Studoval malířství u Al. Kalvody, Jar. Šafry v Plzni, v Berlíně u prof. W. Bartsche, poté na mnichovské AVU u prof. J. Dieze. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Náměty čerpal na Plzeňsku.

17231. U rybníka
Dražba ukončena:28.03.2018 19:54:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč