František Lange - U rybníka

Olej na kartonu, 29x40 cm, signováno vpravo dole Fr. Lange, rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1902. Studoval malířství u Al. Kalvody, Jar. Šafry v Plzni, v Berlíně u prof. W. Bartsche, poté na mnichovské AVU u prof. J. Dieze. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Náměty čerpal na Plzeňsku.

9885. U rybníka
Dražba ukončena:26.04.2017 19:31:04
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč