František Lange - Říční břeh

Olej na kartonu, 15x20 cm, signováno vpravo dole Fr. Lange, rám.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1902. Studoval malířství u Al. Kalvody, Jar. Šafry v Plzni, v Berlíně u prof. W. Bartsche, poté na mnichovské AVU u prof. J. Dieze. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Náměty čerpal na Plzeňsku.

10132. Říční břeh
Dražba ukončena:27.04.2017 19:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč