František Lange - Lesní cesta

Olej na kartonu, 39x49 cm, signováno vpravo dole Fr. Lange, rám.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1902. Studoval malířství u Al. Kalvody, Jar. Šafry v Plzni, v Berlíně u prof. W. Bartsche, poté na mnichovské AVU u prof. J. Dieze. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Náměty čerpal na Plzeňsku.

9884. Lesní cesta
Dražba ukončena:26.04.2017 19:29:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč