František Lange - Kytice v hnědé váze

Olej na kartonu, 20x17 cm, signováno vpravo dole Fr. Lange, rám.

o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1902. Studoval malířství u Al. Kalvody, Jar. Šafry v Plzni, v Berlíně u prof. W. Bartsche, poté na mnichovské AVU u prof. J. Dieze. Ve své tvorbě se věnoval hlavně krajinomalbě. Náměty čerpal na Plzeňsku.

10804. Kytice v hnědé váze
Dražba ukončena:01.06.2017 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč