František Hořava - Jaro 51

Dřevořezba, celková výška 52 cm. Signováno F. Hořava.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1906 - 1974

95629. Jaro 51
Dražba ukončena:21.05.2023 21:32:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč