František Lange - V lužním lese

Olej na kartonu, 18x20 cm, signováno vpravo dole Fr. Lange, rám, zaskleno.

1902, Plzeň
Učil se u Al. Kalvody a Jar. Šafary. Poté také v Berlíně u prof. W. Bartsche a na AVU v Mnichově (1921-1922; prof. J. Diez). Náměty k svým obrazům čerpá z plzeňského kraje.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

4591. V lužním lese
Dražba ukončena:25.05.2016 20:03:44
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 500 Kč