František Lange - Rybník v lukách

Olej na kartonu, 17x23 cm, signováno vpravo dole Fran. Lange, rám, zaskleno.

1902, Plzeň
Učil se u Al. Kalvody a Jar. Šafary. Poté také v Berlíně u prof. W. Bartsche a na AVU v Mnichově (1921-1922; prof. J. Diez). Náměty k svým obrazům čerpá z plzeňského kraje.

Pozn.: Rám poškozen.

4317. Rybník v lukách
Dražba ukončena:31.03.2016 22:10:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 000 Kč