Olej na kartonu, 17x23 cm, signováno vpravo dole Fran. Lange, rám, zaskleno.
1902, Plzeň
Učil se u Al. Kalvody a Jar. Šafary. Poté také v Berlíně u prof. W. Bartsche a na AVU v Mnichově (1921-1922; prof. J. Diez). Náměty k svým obrazům čerpá z plzeňského kraje.
Pozn.: Rám poškozen.