František Lange - V aleji

Olej na kartonu, 30x40 cm, signováno vpravo dole Fr. Lange, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

4253. V aleji
Dražba ukončena:31.03.2016 21:03:45
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 300 Kč