Frank Abdulov - Žáby

Akryl na plátně, 69x49 cm. Signováno vpravo dole Frank Abdulov 20. Rámováno.

81188. Žáby
Dražba ukončena:27.07.2022 22:51:53
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč