Frank Abdulov - Stříbrná dáma a měděná kočka

Akryl na dřevě, 147x50 cm. Signováno vpravo dole Frank Abdulov 22. Nerámováno.

Nejdelší strana: 147 cm

88716. Stříbrná dáma a měděná kočka
Dražba ukončena:25.01.2023 20:22:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč