Frank Abdulov - Full Color Cyborg

Akryl na dřevě, 148x50 cm. Signováno vpravo dole Frank Abdulov. Nerámováno.

105292. Full Color Cyborg
Dražba ukončena:16.11.2023 20:12:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč

3 000 Kč 13.11.2023 9:50:17 4656