MENU
Vstup do aukce
148. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
19. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
149. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
26. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Mosaz, výška 20 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Francie, počátek 20. století
68198. Mosazná přilba
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
2 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
2 100 Kč
limit (11.11.2021 20:23:18)
1610
2 000 Kč
3699
1 900 Kč
limit (11.11.2021 19:34:26)
1610
1 800 Kč
2797
1 700 Kč
1610
1 600 Kč
2332
1 500 Kč
7807
1 400 Kč
9364
1 300 Kč
7807
1 200 Kč
1331
1 100 Kč
7807
1 000 Kč
6092
900 Kč
7807
800 Kč
1331
700 Kč
457
600 Kč
1391
500 Kč
5572