Olej na kartonu, 23x16 cm, signováno vlevo dole Fanta, rám.
1919, Praha
Absolvent Figurální malířské školy v Praze. Cestoval po Itálii, Francii a Rakousku. Jeho hlavním motivem byl architektura Prahy a horské oblasti Tater a Krkonoš. Přítel fotografa Josefa Sudka.