František Hořava - Vzhlížející

Litina, výška: 42 cm bez podstavce; 47 cm s podstavcem, signováno dole F. Hořava 1933.

1906, Opatovice
Žák prof. Mařatky (1922-23;1924-25; 1927-1929). Poté studia u prof. B. Kafky (1925-1926). Dále se vzdělával u prof. Gutfreunda (1926-1927). Vytvořil řadu pamětních desek a reliéfů.

Pozn.: Mírně poškozeno.

4422. Vzhlížející
Dražba ukončena:30.03.2016 18:17:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:13 000 Kč