F. Ferg - Dostaveníčko

Akvarel, 54x73 cm, signováno vpravo dole F. Ferg 1898, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

6346. Dostaveníčko
Dražba ukončena:30.11.2016 18:32:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 400 Kč