evropský malíř 2. pol. 20. stol. - Stav fantazie

Olej na plátně, 90x120 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Stav: Malba v místě poškozena.

Nejdelší strana: 120 cm

vydraženo velký formát
evropský malíř 2. pol. 20. stol.
99458. Stav fantazie
Dražba ukončena:23.07.2023 20:11:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč