Evropa přelom 19. a 20. stol. - Sloupkové hodiny

Nejdelší strana: 37 cm

Mramor, mosaz, výška 37 cm. Neznačeno.

Mírně poškozeno. V chodu, bez záruky přesnosti.

Evropa přelom 19. a 20. stol.
153742. Sloupkové hodiny
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč