Evropa 20. století - Zdobný květináč

Beton, Celková výška: 37 cm, délka: 105 cm šířka: 35 cm

Pozn. v místě poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci

nevhodné pro přepravu
Evropa 20. století
154072. Zdobný květináč
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč limit (30.01.2026 0:18:41) 1083
3 000 Kč 30.01.2026 0:10:20 19341