Evropa 20. století - Vesna

Beton, Celková výška: 137 cm

Pozn. Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci

nevhodné pro přepravu
Evropa 20. století
154075. Vesna
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:34:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč