Evropa 20. století - Putti držící květináč

Beton, Celková výška: 82 cm, průměr květináče: 50 cm.

Pozn. Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci

nevhodné pro přepravu
Evropa 20. století
153996. Putti držící květináč
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč