Evropa 20. století - Mramorová váza

Nejdelší strana: 30 cm

Mramor, výška 30 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Evropa 20. století
153762. Mramorová váza
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:10:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč