Evropa 20. století - Chlapec s hrozny

Betonová socha na zdobeném betonovem podstavci

Clková výška 103 cm

Pozn. Mírně poškozeno, stav odpovídá přiložené fotodokumentaci

nevhodné pro přepravu
Evropa 20. století
154103. Chlapec s hrozny
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:02:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 000 Kč

3 000 Kč 30.01.2026 0:11:02 19341