Evropa 1. pol. 20. stol. - Párové vázy ,,Putti,,

Keramika, celková výška 28 cm. Neznačeno.

Pozn.: Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

Evropa 1. pol. 20. stol.
153789. Párové vázy ,,Putti,,
Zbývá:10 dnů, 1 hodin
Konec dražby:25.01.2026 20:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč