Emil Rieck - Kanci

Olej na plátně, 39x58 cm. Signováno vlevo dole E. Rieck Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1852 - 1939
Německý malíř.

67184. Kanci
Dražba ukončena:27.10.2021 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 200 Kč