Emil Artur Pitterman-Longen - Paříž, Place de la Concorde

Olej na dřevě, 29x49 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1855 - 1936

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 890 000 Kč.

posouzeno znalcem
154041. Paříž, Place de la Concorde
Zbývá:26 dnů, 18 hodin
Konec dražby:25.02.2026 21:00:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč