E. Wänke, J. Mácha, B. Horálek, Janíčková, J. Skrbek ad. - Konvolut 7 pragensií

Různé grafické techniky, od 33x47 cm do 27x20 cm. Všechny signovány. 4x rám, pasparta, sklo, 3x rám, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

E. Wänke, J. Mácha, B. Horálek, Janíčková, J. Skrbek ad.
55839. Konvolut 7 pragensií
Dražba ukončena:10.02.2021 21:19:24
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč