Olej na sololitu, 66x55 cm. Signováno vpravo dole Dvořák. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Zátiší na stole, „prostřeno pro tři“ zobrazuje tři karafy, tří jablka a tři banány na míse. Živá moderní malba v pevné kresbě a dlouhých tazích. Instalováno v úzké stříbřené liště.
Nejdelší strana: 73 cm