Dvořák

62302. Portrét ženy

popis: Olej na plátně, 45x31 cm. Signováno vpravo dole Dvořák 60. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.07.2021 19:29:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč